Patogus programėlės naudojimas priklauso nuo mūsų visų

SM Sostinės Tauras
26 Apr 2023

1. Kad informacija būtų jums pateikiama teisinga, reikiaa teisingai užsiregistruoti: žaidėjai registruoti kaip žaidėjai gauna informaciją apie būsimas treniruotes ir varžybas, bet jie PRIVALO pasižymėti, kad dalyvaus treniruotėje paspausdami žalią Attended mygtuką. Jeigu jis to nepadaro - programa nesiunčia jam pasikeitimų ar papildomos informacijos, nes nereikia per daug nereikalingos informacijos.

2 Tėveliai turi būti priskirti prie žaidėjų, kad gautų jiems reikalingą informaciją ir galėtų pasitikrinti ar vaikai teisingai supranta, bet tėveliai neturi būti žaidėjai :) jie tik padeda vaikams tapti atsakingais už save asmenybėmis. Todėl tėveliai turi padėti vaikui susikurti jo, kaip žaidėjo paskyrą ir tada iš žaidėjo paskyros nusiunčiams pakvietimas prisijungti tėveliams (vienam, dviem ar dar ir seneliams....)

3. Prašome rašyti Vilmantui, kad "tėvelis xxxx" nori būti priskirtas Žaidėjo YYY tėveliu ir tada priskirsime tėvelio jau sukurtą paskyrą į tėvelio rolę ir jam priskirsime žaidėją.

Ready to get started?

Your club your way! Manage your club with SportMember and ease your work load. We’d love to help you get started. Create an account right away.
What does it cost?
Which needs do your club have? Basic or PRO subscription?
Pricing details
Functions
No 2 clubs are the same. Our features cover your needs.
Functions